KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

Bio Kozmetika pre mužov

 

 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Svoju pozornosť zameriavame aj na mužov a časť z rady našej bio kozmetiky PURE ELEMENTS ponúkame aj pre nich. Špecifickosť mužskej  pokožky je nepopierateľná, preto sme vyvinuli bio kozmetiku s obsahom olivového oleja, Q10 lipozómami, či mandľovým olejom výlučne určené pre starostlivosť o pánske telo či pleť.

Rovnako sa pri pánskej bio kozmetike využívajú presné výrobné postupy, aby sa dosiahol ten najvyváženejší pomer prírodných zložiek pre čo najefektnejší účinok. Viac informácii  o týchto produktoch sa dozviete po kliknutí na ne.

MTMyZjc0