KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Smreková 7
080 01 Prešov
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr3Čo znamená kozmetika Pure ElementsPrírodná kozmetika Pure Elements spĺňa prísne pokyny a kritériá pre vydanie certifikátu BDIH. Ako už... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

TOVAR V AKCII


Bio Kozmetika pre mužov

 

 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 43,50 EUR

cena 30,00 EUR

akcie


akcie




bežná cena 17,20 EUR

cena 8,60 EUR

akcie

Svoju pozornosť zameriavame aj na mužov a časť z rady našej bio kozmetiky PURE ELEMENTS ponúkame aj pre nich. Špecifickosť mužskej  pokožky je nepopierateľná, preto sme vyvinuli bio kozmetiku s obsahom olivového oleja, Q10 lipozómami, či mandľovým olejom výlučne určené pre starostlivosť o pánske telo či pleť.

Rovnako sa pri pánskej bio kozmetike využívajú presné výrobné postupy, aby sa dosiahol ten najvyváženejší pomer prírodných zložiek pre čo najefektnejší účinok. Viac informácii  o týchto produktoch sa dozviete po kliknutí na ne.

ZGQyZGU4