KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

O NÁS
O bio kozmetike PURE ELEMENTS

 

Z hôr nemeckej prírody z oblasti Iffeldorf Vám prinášame tú najkvalitnejšiu prírodnú kozmetiku, ktorej účinky sú umocnené najmä obsahom horských kryštálov čistej prírody (Edelstein). Zárukou prvotriednej kvality a výnimočnosti bio kozmetiky PURE ELEMENTS je rovnako aj fakt, že je držiteľom certifikácie BDIH, ktorá je najstaršou známkou kvality v oblasti prírodnej kozmetiky.

Sila prírodnej kozmetiky spočíva najmä v stimulácii a podpore prirodzených funkcií pleti a poskytuje jej výlučne prírodné a „čisté“ ošetrenie, čím napomáha k jej zdravému vzhľadu v každom veku. Cieľom a myšlienkou bio kozmetiky PURE ELEMENTS je pôsobiť na rovnováhu tela, ducha a mysle aj pri každodennej starostlivosti o Vašu pleť. Zárukou najvyššej kvality našej vegánskej kozmetiky a  starostlivosti o Vašu pleť je čo najopatrnejšie zaobchádzanie s rastlinnými zložkami pôsobiacimi v našich bio produktoch, ktoré si takto dokážu najlepšie zachovať svoje liečivé účinky.

Pri vývoji jednotlivých produktov biokozmetiky PURE ELEMENTS kladieme tie najvyššie nároky na modernú, prirodzenú a pleti obzvlášť vhodnú starostlivosť.

V prírodných kozmetických výrobkoch tejto obľúbenej bio kozmetickej značky sú obsiahnuté prírodné zložky ako napríklad rastlinné oleje, masti, vosky, bylinné extrakty, kvetinové vody, či éterické oleje a arómy z biologicky kontrolovaného zberu. Medzi najvýznamnejšie bezpochyby patrí bambucké maslo, mandľový, arganový, či olivový olej, ako aj jedinečné prírodné extrakty z kvetu lotosu a kveti Frangipani.

Vegánska kozmetika PURE ELEMENTS je produkovaná v procese starostlivého výberu rastlinných zložiek s prízvukom na ekologickú znášanlivosť jednotlivých produktov, samotnú reprodukciu životného prostredia, odbúrateľnosť škodlivých zložiek a recykláciu obalov.

Svojim výlučne rastlinným obsahom bez prídavkov živočíšnych zložiek a faktom, že výrobky nie sú testované na zvieratách sú naše prírodné kozmetické výrobky PURE ELEMENTS vhodné aj pre vegánov.

Pri doručovaní našich produktov do Vašich rúk kladieme vysoký dôraz na prepravu a následnú expedíciu tovaru využívaním recyklovateľných obalov. Našim cieľom je, aby sa Vaša objednávka bio kozmetiky z nášho e-shopu k Vám dostala v čo najkratšom čase za cenu zodpovedajúcu  prvotriednej biokvalite našich produktov.                                                                                                                      

Našou najväčšou prioritou je Vaša spokojnosť, Váš blahodarný pocit prežitý zo spojenia prírody s človekom prostredníctvom výnimočnej pleťovej a telovej bio kozmetiky pre ženy, bio kozmetiky pre mužov, a dokonca aj bio kozmetiky pre deti.

Práve pre tieto jedinečné vlastnosti bio kozmetiky PURE ELEMENTS Vás pozývame do nášho e-shopu www.bio-kozmetika.sk, kde  si určite nájdete ten správny bio produkt pre telo a pleť Vás i Vašich najbližšich. V popise jednotlivých bio výrobkov nájdete informácie nielen o ich zložení, ale aj o blahodárnom účinku prírodných ingrediencií, z ktorých je naša prírodná kozmetiku vyrobené pre spokojnosť našich zákazníkov.

ZWQ4Zm