KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Bio Kozmetika pre ženy

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

cena 52,00 EUR

skladom
akcie


 

cena 28,00 EUR

skladom
akcie
top produkt

Biokozmetika PURE ELEMENTS pre ženy Vám vďaka svojim prírodným zložkám obohateným o horské kryštály dodá výnimočný a mimoriadne dokonalý pocit z ošetrenia Vašej pleti.

Súčasťou bio kozmetiky z radu PURE ELEMNTS pre ženy sú výrobky s obsahom vzácneho rakytníkového oleja, mangového masla, argánového oleja či ryže.

Všetky tieto zložky sú získané kontrolovaným zberom a primiešané do našej bio kozmetiky v tom najadekvátnejšom a najvhodnejšom pomere pre Vašu pleť. Viac o každej z týchto zložiek sa dozviete po kliknutí na konkrétny produkt našej prírodnej kozmetiky.

YWYyY2EwN