KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

Bio Kozmetika pre ženy

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Biokozmetika PURE ELEMENTS pre ženy Vám vďaka svojim prírodným zložkám obohateným o horské kryštály dodá výnimočný a mimoriadne dokonalý pocit z ošetrenia Vašej pleti.

Súčasťou bio kozmetiky z radu PURE ELEMNTS pre ženy sú výrobky s obsahom vzácneho rakytníkového oleja, mangového masla, argánového oleja či ryže.

Všetky tieto zložky sú získané kontrolovaným zberom a primiešané do našej bio kozmetiky v tom najadekvátnejšom a najvhodnejšom pomere pre Vašu pleť. Viac o každej z týchto zložiek sa dozviete po kliknutí na konkrétny produkt našej prírodnej kozmetiky.

ZjZlMjI3