KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...


Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKU

I. Všeobecné ustanovenia

1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a vyhraj v Jarnej súťaži s Bio Kozmetikou PURE ELEMENTS" uverejnenú na Facebook stránke Bio Kozmetika PURE ELEMENTS, ktorý je organizátorom súťaže (ďalej len Organizátor).

1.2. Začiatok súťaže je stanovený na deň 21.3.2016 a ukončenie súťaže je stanovené na deň 1.4.2016. Žrebovanie a vyhlásenie víťaza sa uskutoční na taktiež 1.4.2016 v dopoludňajších hodinách. Meno výhercu oznámi Organizátor na svojej oficiálnej Facebook stránke.

 

II. Zameranie súťaže, priebeh hlasovania a účastníci

2.1.Súťaží sa o balíček Bio Kozmetiky PURE ELEMENTS CHI Energie. Z konečného počtu súťažiacich, ktorí splnia základné podmienky súťaže Organizátor vyžrebuje jedného víťaza.  

2.2. Za prihlášku do súťaže je považované zdieľanie príspevku s fotografiou zo stránky Organizátora na Facebooku, ktorý bol označený ako súťažný (nestačí len označiť príspevok "Páči sa mi to" resp. "Like"). Zároveň musí súťažiaci označiť "Like" našej oficiálnej FB stránke.

Súťažný príspevok:

Zdieľaj a vyhraj v Jarnej súťaži s Bio Kozmetikou PURE ELEMENTS

S prvým jarným dňom sme pre Vás pripravili aj súťaž o produktový rad CHI Energie nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS.

Balíček pre výhercu obsahuje Bio pleťový krém denný s výťažkom z paradajok, Bio pleťový krém nočný s mangovým maslom, Bio pleťový peeling s ryžou a Bio pleťovú masku s arganovým olejom.

Ak sa chcete do súťaže zapojiť, stačí ak Likujete našu stránku a Zdieľate tento odkaz.

Žrebujeme 1.4.2016. Pre bližšie info o pravidlách súťaže kliknite nawww.bio-kozmetika.sk

2.3. Návštevník našej Facebook stránky zdieľaním príspevku prejavuje súhlas s pravidlami súťaže.

2.4. Organizátor môže vylúčiť ktoréhokoľvek súťažiaceho zo súťaže v prípade, ak by súťažiaci svojim konaním porušoval pravidlá súťaže alebo ak by bol z takéhoto konania dôvodne podozrivý.

2.5. Víťaz bude zverejnený na Facebook stránke Bio Kozmetika Pure Elements dňa 1.4.2016 a o výsledku žrebovania bude vyrozumený aj elektronickou poštou.

2.6. Výhra (Bio Balíček CHI Energie) nie je nahraditeľná, resp. vymeniteľná. V cene výhry je aj poštovné v rámci SR alebo ČR- doručená listová zásielka (nie kuriérske služby).

2.7. Súťažiaci udeľuje Organizátorovi súhlas so spracovaním jeho osobných údajov na účely organizovania súťaže, vrátane ich zverejnenia pri rešpektovaní zákona o ochrane osobných údajov.

 

Link súťaže:

https://www.facebook.com/biokozmetika.sk/?fref=nf

 

 

MzYwOW