KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...


Účinky horského kryštálu z Edelsteinu

O tomto kameni sa traduje, že má moc premieňať energie - už starí keltskí šamani - druidi - ho používali na to, aby sa stali neviditeľnými. V Južnej Amerike, ale aj inde sa našli z veľkých kusov vytvorené lebky.
Aj v dnešnej modernej dobe sa považuje za ideálny kameň takmer pre všetko, chráni pred škodlivými lúčmi a energiami.
Je nositeľom čistého svetla, preto obsahuje všetky farby dúhy a pôsobí na všetky čakry nášho tela.
Pomáha prečisťovať naše myšlienky a odstraňuje energetické blokády, tiež podobne ako ametyst podporuje intuíciu a meditáciu.
Uloženie vhodnej kryštálovej drúzy do priestoru zjemňuje pôsobenie škodlivých geopatogénnych zón, dôležitá je častá dôsledná očista tečúcou vodou, alebo morskou soľou.
Nosený pri sebe prečisťuje auru, mierni bolesti, pri poruchách rovnováhy sa prikladá na čakru tretieho oka.
Pomáha nám správne sa rozhodnúť a odstraňuje vnútorné disharmónie. Kryštál vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa i k zastaveniu krvácania. Vyskytuje sa v rôznych tvaroch a veľkostiach a každý má svoje špeciálne využitie. Napríklad trsy kryštálov ( drúzy ) rýchle vysielajú silnú energiu na všetky strany a pohlcujú negatívnu energiu z prostredia. Slúžia tiež na ochranu a pomáhajú nám pri duchovnom raste. Horský kryštál sa často využíva na liečenie. Využívame ho napríklad aj pri reflexnej masáži chodidiel, či celého tela.

 

YjcwOD