KONTAKTY

SARUGO s.r.o.
Hájnova 7
080 06 Ľubotice
+ 421 948 256 220
info.biokozmetika@gmail.com

NOVINKY

arr3 ... arr3Recenzie na naše produktyRecenzie na naše produkty od rôznych blogeriek nájdete na nasledujúcich... arr3Mars vs. Venuša alebo v čom je mužská pleť odlišná od tej ženskej? To, že je mužská pokožka iná ako tá ženská je zjavné už na prvý pohľad, ale poďme sa spoločne... arr3Podmienky SÚŤAŽE o BIO BALÍČEK CHI ENERGIE PURE ELEMENTS na FACEBOOKUI. Všeobecné ustanovenia 1.1. Tieto pravidlá ustanovujú podmienky a pravidlá súťaže "Zdieľaj a... arr36 kritérií pre kvalitu našich produktovVšetky výrobky spĺňajú prísne pravidlá pre prírodnú kozmetiku BDIH. Všetky produkty s výnimkou baby... arr3Ako nám pomáhajú prírodné oleje v starostlivosti o pleťJojobový olej Tento veľmi cenený masážny olej je vhodný na všetky typy pleti, a to i keď je pleť... arr3Škodlivosť parabénov na ľudský organizmusĽudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa...

FILOZOFIA NAŠICH PRODUKTOV
Výnimočnosť prírodnej kozmetiky PURE ELEMENTS

 

V našej prírodnej kozmetike PURE ELEMENTS sa snúbi moderný aspekt západnej kozmetiky a tradícia ázijskej filozofie. Základným pilierom miešania ingrediencií a využívania prvkov v našich bio produktoch je učenie ,,FENG SHUI,, vypovedajúce o duševnej rovnováhe človeka.

Z prameňa západnej kozmetiky čerpáme poznatky o prírodnej starostlivosti obsiahnutej v špeciálnych látkach produkujúcich tzv. fytohormón ako je napríklad Frangipany (druh stromu v Austrálii) , maslo z manga, paradajky, prírodné oleje, ako je olej arganový, jojobový a mandľový.

Ázijská filozofia života je stelesnením éterických olejov. Zmes  našich éterických olejov, ktoré sú súčasťou bio kozmetiky PURE ELEMENTS bola vybraná špeciálnym poradcom v oblasti ,,FENG SHUI,, a spolu s použitím vzácnych horských kryštálov má naša prírodná kozmetika na telo a pleť výnimočný energizujúci efekt.

Našim cieľom je využiť jedinečnú biokozmetiku pôsobiacu na vzájomnú harmóniu tela  a mysle v spojení s prírodou.

 

Účinky horských kryštálov

O horskom kryštály  sa traduje, že je kameňom hojnosti, v ázijskej filozofii je symbolom rovnováhy a harmónie. Podľa mnohých prírodných liečiteľov má horský kryštál blahodarné a liečivé účinky na cievny systém, stabilizuje krvný obeh a upokojuje nervový systém.

Horský kryštál svojim účinkom napomáha tlmiť bolesti hlavy, končatín a chrbtice. Aktívne  pôsobí ako upokojujúca látka proti menštruačným bolestiam a takisto je účinným pomocníkom v boji proti bolesti platničiek.

Horský kryštál je považovaný za kameň podporujúci psychickú rovnováhu človeka, posilňuje individualitu osobnosti, jeho sila stojí za prívalom energie a má upokojujúce účinky pri zvládaní stresových situácií.

Práve pre tieto významné vlastnosti má nezastupiteľné miesto v každom produkte bio kozmetiky PURE ELEMENTS s výnimkou detskej rady.

 

Zmes éterických olejov a ich účinky

Limetka v bio kozmetika PURE ELEMENTS

  • vôňa: žiarivá, povzbudivá, svieža, ovocná
  • pôsobenie: dodáva energiu, osviežuje, podporuje koncentráciu, prírodné antidepresívum

Mandarínka v bio kozmetika PURE ELEMENTS

  • vôňa: svieža, ovocná, sladká, povzbudivá
  • pôsobenie: zlepšuje náladu, uvolňuje, inšpiruje, vábi

Grapefruit v bio kozmetika PURE ELEMENTS

  • vôňa: svieža, ovocná, povzbudivá
  • pôsobenie: dodáva životnú energie, navodzuje dobrú náladu, osviežuje, posilňuje koncentráciu, podporuje kreativitu

Ylang- Ylang v bio kozmetika PURE ELEMENTS

  • vôňa: kvetinová, sladká, exotická, erotická
  • pôsobenie: balansuje rovnováhu (odbúrava agresiu, frustráciu, zlosť), pôsobí ako prírodné afrodiziakum

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

OWYwNWRiZG